Jesteś tutaj: Szkoła Muzyczna w Głogowie > Aktualności > NAUCZANIE HYBRYDOWE

NAUCZANIE HYBRYDOWE | 17.10.2020, 19:25

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE!

W związku z wprowadzanymi od 17 października obostrzeniami w walce z COVID-19 – zgodnie z zaleceniami Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz rozporządzeniem MEN z 16 października 2020 r. – nasza szkoła rozpoczyna pracę w systemie hybrydowym od poniedziałku 19 października 2020 r.

Zajęcia INDYWIDUALNE (instrument główny, akompaniament, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy) odbywać się będą w systemie stacjonarnym czyli w szkole.

Zajęcia ZBIOROWE OGÓLNOMUZYCZNE (kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne, zasady muzyki, literatura muzyczna, harmonia, historia muzyki, formy muzyczne) odbywać się będą w systemie zdalnym z wykorzystaniem Microsoft Teams.

Zajęcia ZESPOŁOWE PRAKTYCZNE (zespół instrumentalny, zespół kameralny, chór, orkiestra, itp.) odbywać się będą w systemie hybrydowym (m.in. ograniczona zostanie liczebność grup) – informacje o organizacji zajęć przekażą nauczyciele prowadzący zespoły.

Wszystkie zajęcia realizowane będą wg dotychczasowego planu.

W dniach 19-24 października:

  • uczniowie przychodzą do szkoły wyłącznie na zajęcia indywidualne oraz zespoły o liczebności do 5 osób,
  • w godzinach zajęć ogólnomuzycznych nauczyciele przez e-dziennik przekazywać będą rodzicom dane do zalogowania się ucznia w Teams oraz informacje o organizacji zajęć. Uczniowie posiadający już dostęp do Teams uczestniczą zdalnie w zajęciach wg planu (szkoła II stopnia).

W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej, organizacja pracy szkoły będzie modyfikowana. Proszę wszystkich Uczniów i Rodziców o przestrzeganie zasad ograniczających rozprzestrzenianie się epidemii: DYSTANS, DEZYNFEKCJA, MASECZKI, abyśmy jak najszybciej mogli wrócić do normalnego funkcjonowania szkoły.

DBAJMY O SIEBIE I INNYCH!

Życzę wszystkim dużo zdrowia!

Agnieszka Berest – dyrektor szkoły

Font Resize