Jesteś tutaj: Szkoła Muzyczna w Głogowie > Osiągnięcia uczniów > Kolejne sukcesy naszych uczniów

Kolejne sukcesy naszych uczniów | 31.03.2015, 14:51

  1. Natalia Mazur Kacper Rubiś, przygotowani przez Marka Strońskiego uczestniczyli w dniach 24-25 marca 2015 r. w XXIV Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie.  W najmłodszej grupie wiekowej Natalia zdobyła wyróżnienie.
  2. W XIII Międzyszkolnym Konkursie Na Miniaturę w Zgorzelcu (25-26 marca 2015 r.) sukcesy w swoich kategoriach wiekowych odnieśli wszyscy reprezentujący naszą szkołę uczniowie:
  • z klasy skrzypiec Barbary Zacharzewskiej: Maja Sądkiewicz – I miejsce, Wiktoria Hopcia – I miejsce, Aleksandra Fudali – I miejsce,
  • z klasy gitary Arkadiusza Stachowskiego: Zuzanna Nagi – I miejsce, Mateusz Wdowiak – II miejsce,
  • z klasy gitary Bartosza Krechowca: Mikołaj Świątek – II miejsce, Gabriela Nawrocka – III miejsce.
  1. W konkursie szkołę reprezentował także Maciej Walczuk.
  2. Wojciech Ilski, przygotowany przez Michalinę Zyber, zdobył III miejsce na konkursie „Fortepian (nie)obowiązkowy”, który odbył się 19 marca 2015 r. we Wrocławiu. W konkursie naszą szkołę reprezentowała także Zofia Jaworowska. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów, dla których fortepian jest instrumentem dodatkowym.